instagram

جراحی زیبایی پلک و لیفت

سالیانه صد ها هزار تن در سراسر دنیا جراحی زیبایی پلک یا عمل بلفاروپلاستی را انجام می دهند تا بتوانند ظاهر خود را زیباتر کنند و اعتماد به نفس خود را افزایش دهند و زندگی بهتری را داشته باشند. افتادگی پلک­ها و پف زیر چشم ظاهر شما را پیرتر و خسته ­تر نشان داده و حتی می­تواند گاها موجب اختلالات بینایی شوند که با عمل جراحی بلفاروپلاستی قابل اصلاح می­باشد ولی قادر به از بین بردن سیاهی دور چشم و یا خطوط ریز اطراف چشم­ها نمی­باشد، همچنین برخی به اشتباه فکر می­کنند با جراحی زیبایی پلک ابروی آن­ها بالا خواهد رفت که چنین نخواهد شد. برعکس با عمل لیفت و بالا بردن ابرو هم، پف پلک­ها از بین نخواهد رفت. لذا بلفاروپلاستی را می­توان به تنهایی و یا همراه با عمل­هایی نظیر لیفت ابرو یا لیفت صورت و یا حتی جراحی بینی انجام داد.

مثل سایر جراحی­های زیبایی صورت نتایج رضایت­بخش منوط به برقراری اربتاط مناسب بین جراح و بیمار است. اعتماد متقابل و صداقت به همراه توقعات منطقی و واقع­بینانه از توانایی­ها و محدودیت­های عمل، برخی از این موارد می باشد.

در عمل بلفاروپلاستی پوست، چربی و حتی قسمتی از عضله اضافی و شل شده پلک بالا و پائین برداشته می­شود که نتیجه­ی آن ظاهری شاداب­تر، جوان­تر و محکم­تر در صورت می­باشد.

 

112i

نمونه ای از جراحی زیبایی پلک بالا

مراحل جراحی زیبایی پلک :

در جراحی پلک فوقانی ابتدا میزان پوست اضافی دقیقاً تعیین و با برشی که در خطوط طبیعی پلک واقع خواهد شد برداشته می­شود بدین ترتیب خط بخیه درست در خطوط طبیعی پلک قرار گرفته و دیده نخواهد شد. چربی و عضلات شل و اضافی برداشته و محل بر با بخیه­های بسیار ریز دوخته می­شود و لذا محل بخیه دیده نخواهد شد.

در مورد پلک تحتانی در صورتی که پوست اضافی نباشد و فقط بخواهیم پف زیر چشم را که عمدتاً ناشی از چربی اضافی است را برداریم با برش داخل ملتحمه­ی چشم قادر به این کار هستیم ولی اگر بخواهیم همزمان پوست اضافی راهم برداریم با برش درست زیر مژه وارد شده چربی اضافی را برداشته و سپس پوست اضافی را برداشته و محل را با بخیه­ های بسیار ظریف ترمیم می­کنیم و بدین ترتیب اصلاً جای بخیه­ ها دیده نخواهد شد.

در شرایط عادی جراحی زیبایی پلک ­ها بین ۲-۱ ساعت طول می­کشد. بخیه­ها بین ۵ روز تا یک هفته کشیده شده و تا ۲ هفته قطره ها و پمادهای چشمی تجویز خواهد شد. پس از عمل هیچ پانسمانی روی چشم­ها وجود نخواهد داشت و چشم­ها باز و قادر به دیدن هستند و پس از ۴۸-۲۴ ساعت می­توانید به حمام بروید.

پس از بلفاروپلاستی با کمک لیزر می­توان تا حدی خطوط ریز اطراف چشم را کاهش داد.

در زیر نمونه ای از عمل های دکتر رجبی را برای عمل پلک ( بلفاروپلاستی) مشاهده می کنید:

جراجی پلک پایین

جراحی زیبایی پلک پایین (بلفاروپلاستی)

 

جراجی پلک بالا

جراحی زیبایی پلک بالا و لیفت ابرو

 

جراحی پلاستیک پلک بالا

جراحی زیبایی پلک بالا و لیفت ابرو

 

جراحی زیایی پلک پایین (بلفاروپلاستی)

جراحی زیبایی پلک پایین (بلفاروپلاستی)

 

جراحی پلاستیک پلک پایین و گونه

جراحی زیبایی پلک پایین و گونه

 

Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama| Stumble Upon| Delicious| Digg|

  • مطالب تصادفی