instagram

جراحی بلفاروپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟

جراحی بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی چشم

پوست با گذشت زمان و بالارفتن سن خاصیت کشسانی و الاستيك خود را از دست می دهد و انعطاف پذیری آن کم و شل می شود.این عمل باعث ایجاد پف و چروک در اطراف چشم و افتادگی پلک یا ابرو می شود که چهره فرد را خسته نشان می دهد.جراحی بلفاروپلاستی تغییر زیادی را در چهره هایی به ظاهر خسته که دچار افتادگی پلک شده اند ایجاد می کند.این کار با برداشتن چربی و پوست اضافی پلک های بالا و پایین انجام می دهند.در بعضی از بیماران جراحی بلفاروپلاستی بايدهمزمان با بالا بردن ابرو یا تزریق ژل انجام شود تا نتيجه مطلوب حاصل شود چرا كه برخي افراد دركنار شلي پوست پلك، دچار افت و نزول ابروها نيز هستند.


بهترین افرادی که به آنان جراحی بلفاروپلاستی پیشنهاد می شود :

پف داشتن پلک بالایی : در این بیماران پف بالای چشم برطرف خواهد شد .برای افرادی که افتادگی پلکشان باعث مسدود شدن دیدشان شده است مفید می باشد و علاوه بر اينكه چشمها را از حالت پف آلود و بي حالت و نيمه باز در مي آورد، باعث باز شدن ميدان ديد آنها نيز مي گردد.

وجود پوست اضافی در پلک بالایی: جراح زیبایی چشم قسمت اضافی پوست را برداشته و پوست را سفت میکند و ظاهر شل و آويزان پلك را كه نشان از پيري و مرور زمان است برطرف مي كند.

چشم های خسته : بعضی از بیماران دارای چشم هایی هستند که چهره را خسته و سن را بیشتر نشان می دهد. در جراحی بلفاروپلاستی عواملی که باعث ایجاد این حالت خمودگي در چهره می شود را از بین می برند.

جراحی پلک پایینی : در جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین ، چربی های انباشته شده در زیر چشم توزيع مجدد شده و گوديها پر مي شود و چهره شاداب و جذاب تر می شود.چشم پزشك يا جراح زيبايي چشم گاه در موارد خفيف می تواند با تزریق ژل به گودی های موجود در زیر چشم ،حالت خمودگي و گود افتادگي و خستگی چشم ها را از بین ببرد.

سن بیماران : بیشترین متقاضی این جراحی بالای ۳۵ سال سن دارند اما گاهی افتادگی پلک ها در خانواده به دليل خصوصيات ژنتيك و سبك زندگي شايع می باشد در این صورت این جراحی در سن پایین تر نیز انجام می شود.

در جراحی بلفاروپلاستی خط های برشی که جراح زیبایی چشم ایجاد می کند در چین های طبیعی چشم ها به گونه ای ایجاد می شود که جای آن مخفی می ماند و جلب توجه نمی کند.از نتایج بلفاروپلاستی می توان به بهبود میدان دید ، افزایش اعتماد به نفس و شادابي و جوان شدن چهره اشاره کرد.

برای دیدن نمونه کار های دکتر رجبی  به اینجا مراجعه کنید.

 

برچسب : , , , , , , ,

Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama| Stumble Upon| Delicious| Digg|

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

One comment on “جراحی بلفاروپلاستی برای چه افرادی مناسب است؟