instagram

بلفاروپلاستی پلک با تکنیک جا به جایی چربی

بلفاروپلاستی پلکبلفاروپلاستی پلک

چشم‌ها و پلک‌ها زودتر از سایر اجزای بدن علایم پیری را نشان می‌دهند. از نظر ظاهری علائم پوست اضافی و پف پلک سبب سنگینی روی چشم می شود و گاهی نیز میدان بینایی فوقانی محدود می شوند. سست شدن پوست پلک‌ها و افزایش پف زیر چشم ‌ها به دلیل بالا رفتن سن، چین ‌و چروک‌ های زیر چشم و تمام مسائلی که به هر دلیلی باعث افتادگی پلک‌ های شما و پف زیر چشم‌ های شما می‌شود و می‌تواند چشمانتان را همیشه خسته و پژمرده نشان دهند، با بلفاروپلاستی قابل‌ درمان است.

بهترین کاندید های جراحی زیبایی پلک کسانی هستند که حداقل ۳۵ سال سن دارند و شل شدن و آویزان شدن پوست پلک‌ها یا پف زیر چشم باعث تغییرات ناخوشایند در چهره آن ها شده است در موارد استثنایی افراد جوان تر که به دلایل خاص مشکلات فوق را پیدا کرده اند نیز می‌توان تحت عمل جراحی قرار داد.

بلفاروپلاستی پلک با جا به جایی چربی

در جراحی پلک بالا محل برش در چین طبیعی پلک بالا داده می شود تا قابل تشخیص نباشد. سپس قسمتی از پوست پلک برداشته می شود و بعد بافت های زیر پوستی و در صورت لزوم بافت های چربی با احتیاط و ظرافت خاصی خارج می شوند. این عمل ممکن است با برش یا بدون برش پوست انجام شود.در صورت انجام برش، خط برش درست زیر مژه ها خواهد بود.در روش بدون برش پوست نیز برش کوچکی در سطح داخلی پلک داده می شود و از این طریق چربی های بیرون زده پلک پایین خارج می شوند.

جراحی زیبایی پلک پایین را نیز می توان با برشی درست زیر خط پایین چشم انجام داد. حذف پوست اضافه و حذف یا جا به جایی چربی پلک پایین از طریق این برش انجام می شود.تکنیک های جدید به جای برداشتن چربی، از جابه جا کردن چربی و قرار دادن آن در نقاطی که کمبود چربی دارند مثل گودی زیر چشم ها استفاده می شود تا بهترین نتیجه زیبایی پلک را بدست آوریم.

بلفاروپلاستی پلک پایین با جابجایی چربی

بلفاروپلاستی پلک پایین با جابجایی چربی

بلفاروپلاستی پلک

جراحی بلفاروپلاستی یا اصلاح پف پلک بالا و پلک پایین
تصویر بعد از عمل مربوط به دو هفته بعد از جراحی و در روز کشیدن بخیه ها می باشد

هزینه جراحی بلفاروپلاستی پلک

برای بسیاری از افرادی که درصدد جراحی زیبایی پلک هستند، هزینه‌ی جراحی عامل بسیار مهمی برای تصمیم‌گیری است. هرچند هزینه جراحی بلفاروپلاستی پلک به عامل‌های متعددی چون تکنیک به کار برده شده بستگی دارد، اما در مجموع می‌توان گفت که هزینه جراحی بلفاروپلاستی کمتر از بسیاری از جراحی‌های پلاستیک است.

به منظور رزرو نوبت در کلینیک چشم پزشکی دکتر رجبی می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید:

(+۹۸) ۲۱ ۸۸۸۷۴۹۵۹ , ۸۸۲۰۱۴۶۰ , ۸۸۲۰۱۶۵۶

(+۹۸) ۹۳۸۵۸۸۴۱۵۳

Facebook| Google plus| twitter| cloob| Facenama| Stumble Upon| Delicious| Digg|

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب : , , , , , , , , , , , , ,

  • مطالب تصادفی